Chciałbyś dowiedzieć się, jak znaleźć dziewczynę? Szukanie drugiej połówki w dzisiejszych czasach dla wielu osób może stanowić olbrzymie wyzwanie. Dowiedz się, jak szukać dziewczyny, aby stworzyć długi i udany związek. 

Randkowanie przybrało ostatnio trudną formę – wydaje się, że coraz trudniej poznać dziewczynę, pomimo wielu portali randkowych. Wskazówki zawarte w artykule, mają na celu nakierować Cię, jak wyszukiwać odpowiednie osoby na portalach, poznawać w realnym, codziennym życiu, rozmawiać i sprawdzić, czy to właśnie twoja druga potencjalna połówka. 

Randkowanie przybrało ostatnio trudną formę – wydaje się, że coraz trudniej poznać dziewczynę, pomimo wielu portali randkowych. Wskazówki zawarte w artykule, mają na celu nakierować Cię, jak wyszukiwać odpowiednie osoby na portalach, poznawać w realnym, codziennym życiu, rozmawiać i sprawdzić, czy to właśnie twoja druga potencjalna połówka. 

Gdzie szukać swojej drugiej połówki? Jak znaleźć dziewczynę? Gdzie szukać dziewczyny?

Tak naprawdę, miłość możesz poznać… wszędzie! Oczywiście, nie jest to odpowiedź której prawdopodobnie oczekujesz, ale zerknijmy na fakty – możesz poznać swoją przyszłą partnerkę w twojej okolicy, podczas zakupów, spaceru, zabawy w miejscach publicznych, a także na końcu świata podczas podróży, lub na aplikacjach randkowych przeznaczonych do poznawania kobiet, typu Tinder. 

Jak znaleźć dziewczynę i co musisz wiedzieć, że aby kogoś poznać? Otóż, ważne są następujące czynniki: otwartość na nowe znajomości oraz nawiązanie kontaktu. 

Oczywiście, doskonałym miejscem na nawiązanie nowych znajomości i podryw dziewczyny w realnym świecie będą wszystkie miejsca przepełnione osobami szukającymi zabawy czy też poznawania nowych ludzi, typu dyskoteki, koncerty, festiwale i inne wydarzenia kulturalne, a także miejsca tematyczne gdzie ludzie dzielą się swoim hobby – podobne zainteresowania łączą ludzi. A więc może to dobra pora na dołączenie do klubu fitness, zajęć dodatkowych, języków obcych, tańca, gry na instrumencie, pływania, wspinaczek lub innych aktywności? Nowe osoby poznane w czasie wolnym umożliwiają Ci poznanie kolejnych znajomych z ich kręgu, kto wie, być może to właśnie tam czeka na Ciebie twoja wybranka.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szansę, możesz korzystać również z popularnych obecnie portali randkowych, ale podpowiadamy – uzbrój się w cierpliwość oraz dystans! To najlepsze, co może pomóc Ci w tym jak znaleźć dziewczynę!

Obecnie pomoc w znalezieniu drugiej połówki oferują również specjalne biura i swatki, po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową odnajdziesz adresy i witryny stron. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić opinie danej firmy lub osoby, zanim zdecydujesz się na współpracę.

Poznałeś dziewczynę – i co dalej? Jak rozmawiać? Jak bliżej się poznać? Kiedy zaprosić na randkę?

Spotkanie wymarzonej kandydatki, nie stwarza jej automatycznie twoją dziewczyną. Wejście w relację wymaga czasu. Jak poderwać dziewczynę, która szczególnie zwróciła twoją uwagę? 

Jeśli mowa o portalach społecznościowych – po rozmowie i znalezieniu wspólnych tematów, należy wykonać kolejny krok i zaprosić ją na pierwszą randkę. Nie warto przedłużać tej propozycji w nieskończoność, ale pozwól wam się lepiej poznać, wymieńcie przynajmniej kilka wiadomości, jeśli czujesz, że „nadajecie na tych samych falach”, możesz skorzystać z okazji i zaproponować spotkanie.

W przypadku, gdy poznajesz nieznajomą dziewczynę w realu, ważny jest kontakt wzrokowy – od tego można zacząć już flirt. Odważ się na rozmowę z dziewczyną, wykorzystaj do tego small talk, znajdź temat, który możesz poruszyć. Jeśli rozmowa zmierza w dobrym kierunku, zapytaj o numer telefonu. Być może zgodzi się ona podzielić tą informacją i dojdzie do następnego spotkania. Pamiętaj – ,,kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana” !

Najprostszym scenariuszem wydaje się poznanie osoby przez wspólnych znajomych – sprawa jest bardziej ułatwiona, ale wciąż musisz się starać – pamiętaj o takich podstawach jak to, aby wyglądać schludnie, zachować pewność siebie i kulturę oraz dobre maniery, szukać wspólnych tematów, a przede wszystkim – być sobą! Ktoś ma pokochać Cię za to, kim jesteś, a nie kogo udajesz. 

Klucz do sukcesu? Pewność siebie, otwartość i autentyczność

Cechy charakteru zwiększające szansę na znalezienie wybranki? Otwartość, pewność siebie, kulturalność, autentyczność.  Wspólne zainteresowania mogą zbliżać dwójkę ludzi do siebie, a więc przemyśl, czym się interesujesz i gdzie mógłbyś poznać osoby o podobnym profilu zainteresowań. 

Czy jesteś gotowy na trwały związek? Kluczem do sukcesu jest akceptacja siebie i swojej obecnej sytuacji – musisz najpierw polubić siebie i zachować pewność, że na pewno znajdziesz osobę, z którą zapragniesz umawiać się z wzajemnością. Zaufaj procesowi. Możesz znaleźć wybrankę serca wszędzie tam, gdzie wkraczasz z dobrym nastawieniem. Poznawanie dziewczyn nie powinno być nastawione jedynie na miłość, ale również na przyjaźnie i nowe znajomości. Być może w kręgu nowych znajomych kryje się ta jedyna, musisz spróbować działania bez niepotrzebnej presji.  

Prawdziwą miłość możesz spotkać tuż za rogiem! Nie bój się zagadać i dowiedzieć, czy dana znajomość ma szansę przerodzić się w coś więcej. Dzięki temu będziesz wiedział, że zrobiłeś co mogłeś. Jeśli zależy Ci, aby w tym roku znaleźć dziewczynę – do dzieła!

Karolina (29)

W życiu prywatnym to prawdziwa miłośniczka sztuki i twórczości. Jej mieszkanie przypomina małą galerię, gdzie każdy kąt opowiada inną historię za pomocą obrazów, rzeźb i książek. Karolina uwielbia spędzać czas na plenerowych festiwalach sztuki, odwiedzając wystawy i uczestnicząc w warsztatach kreatywnych, co dodatkowo odżywia jej duszę redaktorki. Sztuka to nieodłączny element życia, który inspiruje ją do dzielenia się własną kreatywnością z czytelnikami.