Co jest miarą sukcesu w przypadku portali randkowych? Zdania na ten temat z pewnością są przeróżne, ale uczciwie trzeba przyznać, że opis siebie ma duże znaczenie. W dodatku są miejsca, gdzie można znaleźć gotowe opisy na portal randkowy.

Wiele osób pewnie zastanawia się teraz, czy warto śledzić gotowe opisy na portal randkowy. Na pewno dobrze jest zastanowić się nad tym, czy dobrze jest szukać takich opisów. Nie można też zapomnieć o tym, co jest najważniejsze – dobry opis to opis siebie. Można to zrobić na różne sposoby (lepsze lub gorsze), ale na koniec chodzi o prawdę. Tutaj nie trzeba niczego nigdzie sprawdzić. Znajdą się pewnie teraz tacy, którzy będą mówić o podkoloryzowaniu rzeczywistości, ale czy takie podejście jest właściwe? Jeśli ktoś nie ma poczucia humoru, to prędzej lub później wyjdzie na jaw.

Gotowe opisy na portal randkowy – newsletter

Najlepiej zacząć od początku, czyli tego, jak powinien przedstawiać się przykładowy opis na Tinderze (lub w innych miejscach). Tyle tylko, że są sprawy, w przypadku których nie ma żadnej reguły. Jedna osoba powie, że trzeba napisać śmieszny opis, natomiast druga poleci umieszczenie czegoś poważnego. Ważne jest też to, aby zajrzeć w głąb siebie. Nie chodzi o udowadnianie czegoś na siłę. Jeśli nie przepadasz za filmami i serialami, nie udostępniaj opisu, który coś takiego sugeruje. Istotne jest też to, aby napisać konkrety. Konkrety zawsze przyciągają uwagę.

Oczywiście przejrzenie przykładowych opisów nigdy nie zaszkodzi. Co więcej, może jest gdzieś jakiś newsletter z takimi opisami? Na pewno warto się rozejrzeć.

Przykładowe opisy, czyli szukanie oryginalności?

Wydaje się też, że często pojawia się argument, zgodnie z którym na przykładowym Tinderze warto się wyróżnić. Można to poniekąd zrozumieć, ale dobrze spojrzeć na to wszystko szerzej. Opisy na Tindera dla dziewczyn będą różnić się od tych dla chłopaków. Nie każda użytkowniczka szuka tego samego. To samo można też powiedzieć o panach. Jeśli chcesz wtrącić jakiś aspekt humorystyczny, najpierw zastanów się nad tym, czy masz dystans do siebie. Pamiętaj też o tym, że poczucie humoru to pozytywna cecha, ale brak tej cechy niczego nie przekreśla.

Nie tylko opis na Tindera – przykładem Instagram

Co takiego sprawia, że gotowe opisy na portal randkowy wzbudzają duże zainteresowanie? Możemy w końcu mówić o opisach na Tindera dla faceta czy opisach na Badoo. Z drugiej strony chodzi o swój opis. Opis, w którym trzeba zawrzeć najważniejsze informacje dotyczące własnej osoby.

Ktoś może powiedzieć, że sporo osób chce coś udowodnić czy też na siłę się wyróżniać. Z pewnością jest w tym dużo prawdy, ale są też tacy, którzy np. nie mają pojęcia o tym, jak zagadać (czy też po prostu rozbawić daną osobę). W takich sytuacjach raczej nie chodzi o to, aby coś udowadniać. Trudno też mówić, że ktoś chce coś udawać. Po prostu internet jest przestrzenią, gdzie łatwiej przełamać swój strach.

Gotowe opisy na Tindera – kim nie jesteś?

Warto sprawdzić gotowe opisy (lub to, co jest polecane), ale można też podejść do tematu z zupełnie innej strony. Skoro chodzi o opis siebie na portalu randkowym, wypada zastanowić się nad tym, kim nie jestem. Ludzie zastanawiają się nad tym, jak opisać siebie na portalu randkowym, a przecież idealny opis za każdym razem może oznaczać coś innego. Podobnie rzecz ma się z inteligentnymi opisami. Tu nie chodzi o produkcję wzorców, których należy się trzymać. Szczerość to absolutna podstawa. Zaskakujące opisy na Tindera to sprawa drugorzędna, choć na pewno jest to jakaś droga, aby się wyróżnić. Wydaje się też, że przy aplikacjach randkowych powinno się pisać krótko i zwięźle.

Tinder miejscem na cytaty?

Gotowe opisy na portal randkowy kojarzą się z wykorzystywaniem słów innych osób, ale można też spojrzeć na to nieco inaczej. Warto też pamiętać o sile cytatów. Te dają mnóstwo możliwości – można posiłkować się choćby książką czy komedią romantyczną. Naturalnie nie wolno jednak zapomnieć o wspomnianej wcześniej szczerości. Ciekawym pomysłem jest też dodanie emoji – czasem słowa nie są w ogóle potrzebne.

Opis na Tindera dla faceta i dziewczyny – co udostępnić? Czego unikać?

Gotowe opisy stanowią ogromne wsparcie, ale przykładowe opisy na Tindera nie rozwiążą wszystkich problemów. Warto uwypuklać swoje zalety, ale jednocześnie na swoim profilu nie należy mijać się z prawdą. Kłamstwo to nie jest droga do budowania relacji. Opis na profilu to w końcu punkt wyjścia do rozmowy. 

Monika (9)

W swoim życiu prywatnym łączy pasję do mediów społecznościowych z aktywnym stylem życia – joggingiem, yogą i podróżami. Jej naturalność i bezpośredniość w komunikacji sprawiają, że porady dla nastolatków, które publikuje, są nie tylko trafne, ale i łatwe do zastosowania w praktyce. Dzięki swojej działalności, Monika stała się dla wielu młodych osób mentorką, pokazując, że młodość to czas, w którym warto eksperymentować, szukać swojej drogi i nie bać się wyrażać siebie.